top of page

News

XV Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń

XV Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2017 to wydarzenie branżowe skupiające ponad 350 wystawców i 15 tys. odwiedzających z całego świata! Również w tym roku Targi odbędą się w Centrum EXPO XXI w Warszawie, w dniach 22-24.03.

 

Dni Kariery 2017

Studenci i absolwenci! Dni Kariery organizowane w marcu przez AIESEC Polska to świetna okazja by zbudować bezpośrednią relację z pracodawcą i dać się poznać rekruterom!

 

 

Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2017

7-8 marca 2017 r. w Warszawie odbyła się 15. edycja Targów Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja, stanowiąc największe miejsce spotkań specjalistów branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej.

 

 

Absolvent Talent Days 2017

Kolejny rok z rzędu w 8 miastach Polski odbyły się Największe Targi Praktyk i Pracy w Polsce - Absolvent Talent Days, skupiając studentów i absolwentów wchodzących na rynek pracy.

 

Budma 2017

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2017 to 4 dni spotkań handlowców, architektów, wykonawców oraz inwestorów, zainteresowanych wymianą wiedzy, doświadczeń, jak i nawiązaniem kontaktów biznesowych. 

 

 

XXIII Targi Budownictwa Interbud

4-6.03.2016 r. w Łodzi miały miejsce Targi Interbud skupiające wystawców z branży budowlanej. Interbud 2016 było okazją nie tylko do zapoznania się z nowymi produktami, ale i platformą wymiany wiedzy pomiędzy fachowcami budowlanymi, menadżerami oraz naukowcami.

 

 

Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2016

1-2 marca 2016 r. w Warszawie odbyły się największe targi branżowe, organizowane przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja. Oprócz 170 wystawców z Polski i zagranicy wydarzenie urozmaicały fachowe wykłady i prezentacje, a także przedstawiono najciekawsze produkty 2016. Nie mogło nas tam zabraknąć!

 

 

Absolvent Talent Days 2016

10 marca 2016 na PGE Narodowym w Warszawie odbyły się targi pracy dla młodych profesjonalistów - Absolvent Talent Days. Jak co roku frekwencja dopisała, a szczególnym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty z coachingu kariery.

 

 

Rynek pracy w 2016 r. - prognozy

W 2016 r. największym wyzwaniem w branży HR będzie pozyskanie kompetentnych kandydatów o odpowiednich kwalifikacjach - tak wynika z badania "Prognoza HR 2016" przeprowadzonego przez HRM Partners.

 

Please reload

bottom of page