top of page

Proces rekrutacji

Czyli droga do zmian na lepsze.

Każdy proces rekrutacyjny wymaga doboru odpowiednich metod poszukiwania kandydatów, ze względu na specyfikę stanowiska, jawność naboru i profil kandydata. Jest to proces wieloetapowy i pełen wyzwań, dlatego dokładamy wszelkich starań by zrealizować go rzetelnie i w efekcie wyselekcjonować najlepszych specjalistów. W tym celu stosujemy następujące metody rekrutacji:

Direct Search

Poszukiwania bezpośrednie, czyli head-hunting, to pozyskanie kandydatów aktywnie pracujących w danej branży, którzy nie odpowiadają na standardowe ogłoszenia o pracę. Ta metoda to często najszybszy sposób na dotarcie do kandydata idealnie wpisującego się w wymogi stanowiska. 

Baza kandydatów

Zbudowana na przestrzeni lat przez naszych ekspertów i na bieżąco aktualizowana baza stanowi bezcenne źródło informacji o sprawdzonych kandydatach. 

Networking

Regularnie wykorzystujemy naszą rozbudowaną sieć kontaktów, by szybko i skutecznie dotrzeć do specjalistów, których możemy zachęcić do udziału w procesie rekrutacyjnym. Uczestniczymy również w wydarzeniach branżowych, wciąż rozbudowując naszą sieć networkingu i poleceń kandydatów.

Ogłoszenia

Aby zwiększyć szanse pozyskania wykwalifikowanych kandydatów, 
publikujemy ogłoszenia o pracę zarówno na najpopularniejszych portalach rekrutacyjnych, jak i specjalistycznych portalach branżowych.  

 

 

 

bottom of page