Aktualne oferty pracy

Nie czekaj, aplikuj!

September 03, 2020

Specjalista ds. sprzedaży zdalnej (Warszawa)

 

Poszukujemy osoby z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego i doświadczeniem na stanowisku handlowym, która chce rozwijać się na odpowiedzialnym, samodzielnym stanowisku i nie boi się innowacyjnych rozwiązań technologicznych!

August 31, 2020

Junior Full Stack Developer (Warszawa)

 

Poszukujemy osoby na stanowisko Junior Full Stack Developera dla producenta inżynierskiego oprogramowania do symulacji zjawisk fizycznych! Jeśli chcesz rozwijać swoje kompetencje tworząc software do symulacji CFD i MES, ta oferta może Cię zainteresować!

August 18, 2020

Simulation Software Developer (Warszawa)

 

Interesuje Cię praca w obszarze symulacji numerycznych? Potrafisz programować i zdobyłeś/aś wykształcenie wyższe na kierunku mechanika/fizyka lub matematyka? Jeśli tak, weź udział w rekrutacji na stanowisko Simulation Software Developera!

August 11, 2020

Sales Executive (Warszawa)

 

We are looking for a competitive and trustworthy Sales Executive to help our client build up business activities! If you're willing to join the team of professionals and change your career for the better, contact us!

 

July 22, 2020

Przedstawiciel Handlowy (woj. dolnośląskie)

 

Pilnie szukamy osób posiadających doświadczenie handlowe w branży wodno-kanalizacyjnej. Jeżeli interesuje Cię praca w dużej, renomowanej firmie o zasięgu międzynarodowym, koniecznie się z nami skontaktuj!

 

Please reload

© 2019 BY CC

rekrutacja@kaleo.pl   |   (+48) 737-44-95-23  |  ul. Chmielna 2 lok. 31, 00-020 Warszawa